Először mindig ismerkedünk, hogy kiderüljön működik-e a kémia közöttünk. Az sem baj ha nem, én ezt teljesen természetesnek veszem. Csak és kizárólag azzal dolgozz együtt, akivel szemben nincsenek ellenérzéseid. Szerencsére van nagyon sok, nagyon jó szakember, akit bátran tudok ajánlani, ha mi nem vagyunk egy hullámhosszon. Számomra nincs olyan, hogy konkurencia. Ha elkezdődik a mentor…
